Rejestracja:

509 333 066

O mnie

 

Szanowni Państwo,Dr Szumiński - protetyka zębów

 

miło mi gościć Państwa na stronie poświęconej mojemu autorskiemu gabinetowi stomatologicznemu. Moim miejscem pracy jest Poznań.

 

Stomatologia estetyczna, protetyka, a także leczenie kanałowe w mikroskopie to moje pasje odkąd pamiętam. Już na początku drogi zawodowej, będąc jeszcze asystentem, a później rezydentem
w Klinice Stomatologii Zachowawczej oraz Klinice Protetyki Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu, marzyłem o stworzeniu miejsca, w którym kompetencja i profesjonalizm współistnieć będą z komfortem, a wszystko to dla najwyższej jakości leczenia i dobrego samopoczucia moich pacjentów.

 

Zatem na co dzień zajmuję się kompleksową rehabilitacją jamy ustnej, a zwłaszcza estetyczną stomatologią odtwórczą i protetyką, implantologią oraz leczeniem kanałowym (od 8 lat tylko leczenie w mikroskopie).

 

Specjalistyczna praktyka, w której mam przyjemność Państwa gościć, wyposażona jest
w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny oraz terapeutyczny.

 

3D-Dental to również pierwsze miejsce w Wielkopolsce, które zostało wyposażone w aparat tomograficzny Kodak 9000 3D, nieocenioną pomoc diagnostyczną w planowaniu zbiegów
z zakresu implantologii oraz endodoncji ( leczenie kanałowe).

 

Oprócz inwestowania w nowoczesne technologie, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo, jako słuchacz i prelegent, w konferencjach naukowych oraz specjalistycznych kursach zawodowych. 

 

Mając na uwadze Państwa czas i wygodę, oddaję do dyspozycji mój telefon. Kontaktując się ze mną pod numerem 509 333 066, będą Państwo mogli ustalić termin konsultacji bądź zabiegu.

 

Serdecznie zapraszam!

dr n. med. Krystian Szumiński

specjalista II stopnia stomatologii ogólnej

Krystian Szumiński - ZnanyLekarz.pl